L - V: 08:00 - 16:30 | Tel: 0264-596.888
  xerox-service-partner xerox_autihorised_partner_accreditedxerox-service-partnercolorama

Date de contact

CONTACTEAZĂ-NE FOLOSIND FEREASTRA DE CHAT DIN DREAPTA-JOS, PRIN E-MAIL SAU TELEFON.

Informaţii şi vânzări echipamente, consumabile şi servicii de print

Dan Moldovan (Director comercial)
Email: dan.moldovan@roxer.ro
Mobil:+40 0722 625 041

Ionut Pop (Account manager)
Email: ionut.pop@roxer.ro
Tel: +40 264. 435. 101
Fax: +40 264. 427. 115
Mobil: +40 0730 006 311

Szoke Karoly (Sales Executive)
Email: karoly.szoke@roxer.ro
Mobil: +40 722 568 478

Dispecerat Service si consumabile

Cluj / Bistriţa / Sălaj / Maramureş

Cluj-Napoca, 400230 Calea Baciului nr.1-3
Tel: +40 264. 596. 888 / +40 264. 435. 101
Fax: +40 264. 427. 115
Email: service@roxer.ro
Tel: +40 264. 596. 888

Bihor / Satu Mare

Oradea, Str Horea , nr 48A
Tel: +40 259. 427. 361
Email: service.oradea@roxer.ro

Service echipamente

Florin Pop (Director service)
Email: florin.pop@roxer.ro
Tel: +40 264. 596. 888
Mobil: +40 0720 046 299

Pentru orice problemă, reclamaţie, sesizare sau nemulţumire, aveţi aici datele noastre:

L – V: 08:00 / 16:30 – SUNĂ LA CLUJ: +40 264. 435. 101. Email: office@roxer.ro

Director general: Ana – Voichita Abrudan
Mobil: +40 0722 669 890

ROXER GRUP SA
Sediul social: Calea Baciului nr. 1-3, 400230, Cluj-Napoca
Cod Unic de înregistrare: RO 201845
Nr. Registrul Comerțului: J12/84/1991
Capital social subscris si varsat: 1.976.749,68 RON

Formular de contact

Numele tău (obligatoriu)

Adresa ta de email (obligatoriu)

Subiect

Mesajul tău

Apasă dacă ţi-a plăcut: