L - V: 08:00 - 16:30 | Tel: 0264-596.888

Date de contact

Consultanţă şi vânzări imprimante, multifuncţionale, echipamente de producţie, consumabile, service autorizat Xerox şi servicii de print. În această perioadă, oferim suport la telefon şi online gratuit pentru clienţi.

0736 661 739
vanzarix@roxer.ro

Echipa de consultanţă şi vânzări

Dan Moldovan (Director comercial)
dan.moldovan@roxer.ro

Viorel Petre (Sales Executive)
viorel.petre@roxer.ro

Adina Trifan (Sales Executive – Bihor, Satu Mare)
adina.trifan@roxer.ro

Emil Moldovan (Marketing  & Comunicare)
emil.moldovan@roxer.ro

Dispecerat Service si consumabile

Cluj / Bistriţa / Sălaj / Alba Iulia/ Maramureş

Luni – Vineri: 08:00 – 16:30
Cluj-Napoca, 400230 Calea Baciului nr.1-3
Tel: +40 264 596 888
Fax: +40 264 427 115
Email: service@roxer.ro

Bihor / Satu Mare

Luni – Vineri: 08:00 – 16:30
Oradea, Str Rosiorilor, nr 9
Tel: +40 259 427 361
Email: service.oradea@roxer.ro

Director Service

Florin Pop
Email: florin.pop@roxer.ro

Centru de copiere – Colorama

Luni – Vineri: 09:00 – 17:00
office@colorama.ro
Tel: +40 264 450 603

Pentru orice problemă, reclamaţie, sesizare sau nemulţumire, aveţi aici datele noastre:

Luni – Vineri: 08:00 / 16:30 – SUNĂ LA CLUJ: +40 264 435 101. Email: office@roxer.ro

ROXER GRUP SA
Sediul social: Calea Baciului nr. 1-3, 400230, Cluj-Napoca
Cod Unic de înregistrare: RO 201845
Nr. Registrul Comerțului: J12/84/1991
Capital social subscris si varsat: 1.976.749,68 RON

Apasă dacă ţi-a plăcut:
Call Now ButtonScroll Up