L - V: 08:00 - 16:30 | Tel: 0264-596.888

Date de contact

Consultanţă şi vânzări imprimante, multifuncţionale, echipamente de producţie, consumabile şi servicii de print

0736 661 739
vanzarix@roxer.ro

logo nou Roxer fara Grup 2018 site

Echipa de consultanţă şi vânzări

Dan Moldovan (Director comercial)
dan.moldovan@roxer.ro

Szoke Karoly (Sales Executive)
karoly.szoke@roxer.ro

Viorel Petre (Sales Executive)
viorel.petre@roxer.ro

Adina Trifan (Sales Executive – Bihor)
adina.trifan@roxer.ro

Emil Moldovan (Marketing  & Comunicare)
emil.moldovan@roxer.ro

 

Dispecerat Service si consumabile

Cluj / Bistriţa / Sălaj / Maramureş

Cluj-Napoca, 400230 Calea Baciului nr.1-3
Tel: +40 264 596 888
Fax: +40 264 427 115
Email: service@roxer.ro
logo nou Roxer fara Grup 2018 Service site

Bihor / Satu Mare

Oradea, Str Rosiorilor, nr 9
Tel: +40 259 427 361
Email: service.oradea@roxer.ro

Director Service

Florin Pop
Email: florin.pop@roxer.ro

Pentru orice problemă, reclamaţie, sesizare sau nemulţumire, aveţi aici datele noastre:

L – V: 08:00 / 16:30 – SUNĂ LA CLUJ: +40 264 435 101. Email: office@roxer.ro

Director general: Ana – Voichita Abrudan
Mobil: +40 0722 669 890

ROXER GRUP SA
Sediul social: Calea Baciului nr. 1-3, 400230, Cluj-Napoca
Cod Unic de înregistrare: RO 201845
Nr. Registrul Comerțului: J12/84/1991
Capital social subscris si varsat: 1.976.749,68 RON

Apasă dacă ţi-a plăcut:
Scroll Up