Consultanţă şi vânzări imprimante, multifuncţionale, echipamente de producţie, consumabile, service autorizat Xerox şi servicii de print. În această perioadă, oferim suport la telefon şi online pentru clienţi.

0736 661 739

vanzarix@roxer.ro

Echipa de consultanţă şi vânzări

Dan Moldovan
dan.moldovan@roxer.ro

0722 625 041

Viorel Petre 

viorel.petre@roxer.ro

0736 661 739

Emil Moldovan (Marketing & Comunicare)
emil.moldovan@roxer.ro

Dispecerat Service si consumabile

Cluj / Bistriţa / Sălaj / Alba Iulia/ Maramureş

Cluj-Napoca, 400230 Calea Baciului nr.1-3
Tel: +40 264 596 888 (lu-vi, 8-16:30)
service@roxer.ro

Bihor / Satu Mare

Oradea, Str Rosiorilor, nr 9
Tel: +40 259 427 361 (lu-vi, 8-16:30)
service.oradea@roxer.ro

Director Service

Florin Pop
florin.pop@roxer.ro

.

Centru de copiere – Colorama

Luni – Vineri: 09:00 – 17:00
office@colorama.ro

https://www.colorama.ro/
Tel: +40 264 450 603

ROXER GRUP SA

Sediul social: Calea Baciului nr. 1-3, 400230, Cluj-Napoca
Cod Unic de înregistrare: RO 201845
Nr. Registrul Comerțului: J12/84/1991
Capital social subscris si varsat: 1.976.749,68 RON